Biuro Rachunkowe

Biuro Rachunkowe BUFIK jest firmą rodzinną świadczącą usługi księgowe nieprzerwanie od blisko trzydziestu lat, pierwotnie jako jednoosobowa działalność gospodarcza p. Teresy Szuflińskiej, w latach 2008-2020 spółka jawna dwóch wspólniczek, a obecnie jako moja osobista działalność gospodarcza BUFIK Agnieszka Leśniewska Biuro Rachunkowe.

Świadczymy kompleksową obsługę księgowo-podatkową dla około 100 podmiotów o różnych rozmiarach i profilu działalności. Naszymi Klientami są zarówno małe jednoosobowe firmy, jak też duże spółki. Każdy z naszych Klientów jest dla nas tak samo ważny. Znamy specyfikę wielu form organizacyjnych, albowiem naszymi Klientami są nie tylko podmioty gospodarcze sektora biznesowego, ale także stowarzyszenia, fundacje, podmioty lecznicze.

Pracujemy na licencjonowanych programach finansowo – księgowych na bieżąco uaktualnianych zgodnie z przepisami polskiego prawa.
Podchodząc bardzo elastycznie do wymagań naszych Klientów modyfikujemy zakres usług do Państwa indywidualnych potrzeb. Gwarantujemy bezpieczeństwo i poufność przekazywanych informacji na każdym etapie współpracy.

CENNIK

Z naszymi klientami zawieramy umowy na stałą obsługę bądź jednorazowe zlecenia (np. roczne rozliczenia podatkowe PIT). Tylko pisemna umowa z naszym biurem daje Państwu pełną gwarancję ochrony ubezpieczeniowej z naszych polis OC.

Po podpisaniu umowy z naszym biurem przejmujemy za naszego Klienta w uzgodnionym zakresie obowiązki księgowe, sprawozdawcze i inne np. związane z naliczaniem wynagrodzeń. Klienci koncentrują się na przedmiocie swojej działalności i ograniczają swoje czynności księgowe do rzetelnego dokumentowania operacji gospodarczych. Ustalamy indywidualnie częstotliwość i sposób przekazywania dokumentacji księgowej. Wyznaczamy osoby odpowiedzialne w naszym biurze za obsługę i kontakt z Klientem. Ustalamy wiele technicznych szczegółów nowo nawiązanej współpracy.

Wysokość opłaty miesięcznej ustalana jest indywidualnie dla każdego klienta w oparciu o nstp. dane:

  • ilość dokumentów podlegających księgowaniu,
  • ilość pracowników i rotacja kadr,
  • złożoność zakresu działalności (np. import-eksport, WDT, WNT),
  • dodatkowe czynności wykonywane wg oczekiwań klienta (np. analizy, wnioski kredytowe, sprawozdania GUS, rozliczanie dotacji, obsługa ZUS PUE, teczki akt osobowych itp.);

Przykładowe stawki cenowe

KPR i Ryczałt
do 10 dowodów księgowych
od 250,00 zł
netto / miesiąc

obsługa płac i rozliczeń ZUS - od 40 zł / pracownika

Księgi Rachunkowe
do 20 dowodów księgowych
od 750,00 zł
netto / miesiąc

obsługa płac i rozliczeń ZUS - od 40 zł / pracownika

Szczegółowy cennik usług księgowych dostępny jest w siedzibie biura.
Jeśli chcesz poznać naszą wstępną kalkulację wyślij zapytanie cenowe.

Orientacyjne ceny usług księgowych sprawdzić można również w szybki i łatwy sposób za pomocą kalkulatora na stronie Centrum Informacji Księgowej: https://www.cik.org.pl/kalkulator-cen-uslug-ksiegowych

PROMOCJE

NOWA FIRMA

Jeśli planujesz założenie firmy oferuję pomoc w założeniu i rejestracji firmy oraz oferuję rabat 50% za 1 miesiąc prowadzenia obsługi księgowej przy podpisaniu stałej umowy.

ZMIANA BIURA

Jeśli Twoja firma już funkcjonuje, ale chcesz zmienić biuro rachunkowe to serdecznie zapraszam do współpracy i proponuję 50% rabatu na nasze usługi przez 1 miesiąc po podpisaniu stałej umowy.

Z POLECENIA

Jeśli doceniasz naszą pracę, a nasza współpraca spełnia Twoje oczekiwania, to poleć nas znajomemu. Za każdego klienta, któremu Państwo polecą nasze biuro i z którym podpiszemy umowę na stałą współpracę otrzymają Państwo od nas rabat 50% na usługi za 1 miesiąc.